O nas

Mamy świadomość, iż nasza działalność należy do stosunkowo młodych przedsięwzięć, jednak możemy Państwa zapewnić, iż od wielu lat zagadnienie dobrego wina jest dla nas bardzo ważne. Wciąż zgłębiamy tajniki winiarstwa i poszukujemy nowych dostawców tego niezwykłego trunku.

Nie wyobrażamy sobie świata bez wina. Wino jest z nami zawsze, towarzyszy nam podczas spotkań z przyjaciółmi oraz podczas rodzinnych imprez. Delektujemy się smakami i aromatami. Wino jest dla nas wieczną tajemnicą, którą wciąż poznajemy.

Naszym Klientom dostarczamy wina wysokiej jakości o niepowtarzalnych walorach smakowych, które znajdują zastosowanie przy różnego rodzaju okazjach. Restauratorzy, którym dostarczamy kegi z bezcennym trunkiem, doceniają wszystkie aspekty smakowe i z chęcią poszerzają swoje menu win o pozycja z naszej oferty.

Jesteśmy nie tylko grupą pasjonatów, lecz także profesjonalistów nastawionych na zawieranie owocnej współpracy z nowymi Klientami. W tak delikatnej branży, jaką jest gastronomia, nie możemy pozwolić sobie na brak rzetelności. Bez naszych produktów, nie mogłaby się odbyć żadna impreza ani kolacja w restauracji.

Dlatego gwarantujemy sumienne podejście i profesjonalizm na każdym etapie współpracy!

12028733_695608943872691_7921652786622609880_o